Virtuální terminály

Propracovaný systém virtuálních terminálů dovoluje evidovat docházku i s minimálními pořizovacími náklady na hardware. Klasické docházkové terminály u nás lze nahradit tzv. virtuálními terminály, kdy přístupy jsou evidovány pomocí webových aplikací s klasickou autentizací pomocí hesel a pinů. Ekonomická stránka ale není jedinou výhodou virtuálních terminálů. Toto řešení je velice vhodné i pro evidenci docházky při méně tradičních typech docházky – např.: homeoffice, docházky profesionálních řidičů či rozsáhlé síti malých firemních poboček.

Přehled virtuálních terminálů

Virtuální terminál

Virtuální terminál

Veškerá komunikace probíhá jen pomocí počítače, chytrého telefonu nebo tabletu. Hardwarovou čtečku nahradí virtuální terminál, který je součástí aplikace SYSDO, a to jak webové, tak i mobilní verze. Verifikace uživatele probíhá zadáním hesla.

SYSDO terminál

SYSDO terminál

Mobilní aplikace „SYSDO terminál“ slouží jako běžný terminál, kde se každý uživatel přihlašuje pomoci svého PIN kódu. Narozdíl od virtuálního terminálu tak zařízení s nainstalovaným SYSDO terminálem slouží všem uživatelům. Zařízení, zpravidla tablet, může být napevno nainstalováno na zdi přímo u vchodu do vaší firmy a plně tak suplovat roli klasického docházkového terminálu.

Propojení s elektronickou knihou jízd AutoGPS

AutoGPS propojení

Tato forma virtuálního terminálu je vhodná například pro záznam docházky profesionálních řidičů, nebo třeba zaměstnanců každodenně využívajících firemní vozový park.

Virtuální terminál
SYSDO terminál
AutoGPS propojení