Často kladené otázky2018-03-23T07:22:44+01:00

Často kladené otázky

Systém je vyvíjen a připraven pro malé a středně velké firmy, ale ve své podstatě nic nebrání tomu jej nasadit i ve velkých společnostech.
Čtečky jsou v systému předinstalované a po připojení k internetu se automaticky přihlásí do SYSDA. Terminál je tak prakticky okamžitě připraven k použití.
Počet uživatelů není omezen.
Ano, systém je na takové propojení připraven. Pro největší účetní programy už je vše zařízené, pokud používáte nepodporovaný software tak se spojíme s výrobcem a vše připravíme. Nejedná se o složitý zásah.
Ano, dodáváme autonomní přenosný terminál který pracuje on-line. Pokud není GSM signál, pracuje v režimu off-line.
Ano, součástí systému SYSDO je i virtuální terminál. Jeho užívání je možné přiřadit libovolnému uživateli.
Ano, několik variant je přednastaveno, ostatní se mohou lehce doplnit a nastavit.
Pokud je u zaměstnance nastavený pracovní plán, systém kontroluje nastavený rozsah příchodu a v případě neshody zašle e-mailem upozornění. Potom je na Vás jestli si takové “chyby” opraví sám zaměstnanec nebo určená osoba s oprávněním.
Ano, takových stavů může být neomezeně. SYSDO má již ty nejdůležitější přednastaveny (příchod, odchod, pauza, lékař, služební cesta, WC….)
Není potřeba nic zálohovat. SYSDO je webová aplikace a systém běží na našich serverech které jsou zálohovány. Nemusíte se o nic starat.
Ano, systém je založen na systému cloudu. Kdekoliv jste v dosahu internetu můžete se do systému SYSDO přihlásit.
Ano, vše je o nastavení oprávnění.
Ano, vyzkoušet aplikaci si můžete s naším demo účtem. Pokud Vás systém zaujal, máme pro Vás nabídku vyzkoušení systému SYSDO na 60 dnů zcela zdarma a bez závazků.
Náš docházkový systém pomocí identifikace otisku prstu a snímání obličeje neshromažďuje biometrické údaje. Systém je založen na matematickém algoritmu vypočítávající vlastní kód, který je následně uložen a lze jej použít jen v tomto systému. Zpětná rekonstrukce na biometrický údaj není možná. Tento kód již nelze považovat za biometrický a nedochází k uchovávání citlivého údaje.
Není, protože neuchováváme žádné biometrické/citlivé údaje, ale jen kód, který se zpětně nedá rekonstruovat na biometrický údaj. To platí pro identifikaci otisku prstu nebo sejmutí obličeje. Výjimkou je použití fotografie z čtečky, která pro fungování systému není potřebná. Jedná se jen o grafický doplněk, který je využit například v přehledu přítomnosti. Používání fotografií lze zakázat.
Často kladené otázky