elektronická docházka SYSDO on-line otázky a odpovědi

Elektronická docházka SYSDO je moderní řešení pro malé, střední i větší firmy, které hledají efektivní způsob, jak řešit docházku zaměstnanců. A to nejen na firmě – díky virtuálnímu terminálu se k docházce přihlásíte odkudkoliv z terénu nebo z domova.

Na začátek pro Vás máme nachystané dva balíčky zdarma, kdy si můžete docházku prohlédnout buď v demo verzi, kde si vyzkoušíte ovládání systému z pozice administrátora i z pozice řadového zaměstnance, nebo rovnou plnou verzi docházkového systému SYSDO na 60 dní zcela zdarma, kdy nemusíte vyplňovat žádné údaje o platební kartě. Stačí nám Váš kontakt, kam zašleme přihlašovací údaje. Po celou dobu je Vám k dispozici nápověda na webu a naše technická podpora po telefonu.

jednoduchá elektronická docházka pro malé a střední podniky

Docházkový systém SYSDO není vůbec složitý. Naopak. Chod firmy, se Vám se SYSDEM o dost zjednoduší. Díky cloudovému řešení máte k docházce zaměstnanců přístup kdykoli, během jednoho kliknutí můžete zjistit, jestli Váš kolega, se kterým zrovna potřebujete řešit pracovní úkol, není zrovna na obědě, nemá homeoffice a v kolonce s jeho jménem uvidíte i veškeré kontakty, jak se s ním co nejrychleji spojit.

Tak s tím si samozřejmě taky poradíme – počet uživatelů v SYSDU je neomezený.

jednoduchá instalace terminálů pro elektronickou docházku

Terminál pro Vás máme v systému předinstalovaný a po připojení k internetu se automaticky přihlásí k docházce SYSDO. Je tak prakticky okamžitě připraven k použití. Dokonce ne jen jeden terminál – k docházkovému systému můžete připojit naprosto libovolný počet terminálů. Je možné využít i virtuální terminál, který se nikam nemontuje.

více směnný provoz v elektronické docházce SYSDO

Předem jsme pro Vás pár (těch nejběžnějších) variant pracovních směn přednastavili. Pokud Vám nebudou jakkoli vyhovovat, jednoduše je změňte nebo přidejte v administraci.

K docházkovému systému dodáváme autonomní přenosný terminál, který pracuje on-line. Pokud není GSM signál, pracuje v režimu off-line. Takže pokud máte zaměstnance na homeoffice, řidiče v terénu nebo dělníky na stavbě, je pro Vás virtuální terminál ve spojení s docházkovým systémem SYSDO naprosto geniálním řešením. Navíc je možné využít uložení GPS souřadnic a vy budete mít přehled, odkud se zaměstnanec přihlašuje.

řešení docházky zaměstnanců v terénu
maximální zabezpečení elektronické docházky bez ztráty dat

Z Vaší strany není potřeba zálohovat vůbec nic. SYSDO je webová aplikace a běží na našich serverech, které jsou zálohované na více místech. A navíc díky cloudovému řešení nemusíte nic aktualizovat. Všechny aktualizace a změny, které provedeme, se Vám v docházkovém systému promítnou automaticky. Vy se nemusíte starat o nic.

lehká administrace elektronické docházky

Žádný problém – v administraci si vše nastavíte, přenastavíte, změníte, … po jakkoli dlouhé době. Samozřejmě na to budete potřebovat oprávnění administrátora docházky. Role jsou v docházkovém systému SYSDO důležitou funkcí, aby si s docházkou nemohl dělat každý co chce.

elektronická docházka SYSDO zdarma v plné verzi na 60 dní