Přístupová čtečka SYSDO s měřením tělesné teploty<

Přístupová čtečka SYSDO s měřením tělesné teploty

Představujeme vám kontrolu a evidenci přístupu osob SYSDO s měřením tělesné teploty. Čtečka SYSDO rozšiřuje portfolio již zavedených zařízení o produkt, o který je dnes vysoký zájem.

Pro povolení průchodu je kromě korektní autentizace uživatele možné také vyžadovat splnění podmínky naměřené tělesné teploty v rozsahu 20.2°C až 37.3°C. Při vyšší tělesné teplotě je v takovém případě přístup odmítnut.

Pro dosažení maximální hygieny je terminál plně bezkontaktní, autentizace probíhá pomocí rozpoznání obličeje. V případě potřeby lze ke čtečce pomocí wiegand portu připojit čtečku karet a uživatele identifikovat přiložením karty. Rozpoznání obličeje trvá méně než 0.3s a to s přesností na 99.5%. Terminál vyniká hlubokým učebním algoritmem, který zvyšuje přesnost rozpoznání obličeje.

Čtečka je opatřena sedmipalcovým HD ISP displejem a disponuje 2Mpx kamerou s funkcí day/night a WDR, které pomáhají vysoké přesnosti rozpoznání obličeje.


Rozpoznání nasazené roušky

Velmi zajímavým doplňkem je volitelná funkce detekce obličejové masky (roušky) na obličeji. V případě, že terminál na obličeji snímané osoby nerozpozná roušku, bude uživateli přístup zamítnut.

Terminál dokáže pracovat v režimu, kdy pro průchod pouze kontroluje nasazené roušky a meří tělesnou teplotu, ale neidentifikuje konkrétního uživatele. V případě potřeby ale čtečka umí uživatele i identifikovat, a to za předpokladu, že je obličej uživatele načtený v databázi čtečky i s nasazenou rouškou.